Kontakt

Sofie_05

Bc. Sofie Lebdušková

lipovesrdce@gmail.com

Česká Republika, poblíž Prahy
z Itálie 7h autem nebo 1,5h letadlem Praha-Milán

map3

Kontaktní formulář pro zájemce o štěňátka

V tuto chvíli jsou štěňátka ještě příliš malá a závazné rezervace zatím nepřijímáme. Protože máme stovky zájemců, chceme pro naše štěňátka vybrat nové majitele velmi pečlivě. Proto jsme připravili tento formulář, abychom si mohli udělat co nejlepší představu o Vás a novém domově pro pejsky. 

Cena bude stanovena až po uvolnění štěňátek k rezervacím na základě individuální dohody s jednotlivými zájemci, záležet bude na více faktorech. Skvělý původ, krásný exteriér, maličký vzrůst naší chovné fenky i obrovská poptávka na po našich štěňátkách má na cenu velký vliv.

jméno a příjmení
email
město, země
telefon
Máte již nějaké zkušenosti se psem, či jinými zvířaty? Rozepiště se :)
členové domácnosti (počet, věk dětí) vč. dalších mazlíčků (druh, věk, povaha)
Jak často a dlouho bude pejsek doma sám?
O jaké štěně máte zájem? (může být více možností)
 
 
 
 
Jaké máte s pejskem plány či očekávání? (můžete vybrat více možností)
 
 
 
 
 
Souhlasíte s našimi podmínkami prodeje?
 
 
máte případně zájem čekat na další vrhy?
 
 
Jak jste se o nás dozvěděli? (název inzerce,...)
ostatní (co se jinam nevešlo a považujete to za důležité)
(prostor pro Vaše dotazy)
 

Děkujeme za vyplnění formuláře :)

Jakmile budou štěňátka dost velká (4-6. týden), budeme postupně kontaktovat nejvhodnější zájemce a zvát je k nám na návštěvu. Pokud si vzájemně padneme do oka, domluvíme se na konkrétním štěňátku a rezervaci. Kupující ze zahraničí mohu tuto "návštěvu" realizovat i přes Skype.

Pro závaznou rezervaci bude nutné souhlasit s naší kupní smlouvou a složit nevratný rezervační poplatek. Zrušit rezervaci po zaplacení rezervačního poplatku je možné, avšak bez nároku na vrácení rezervačního poplatku. Kupní smlouva bude podepsána v českém jazyce a celý prodej bude podléhat české legislativě.

Vyhrazujeme si právo kdykoli před předáním štěňátka rezervaci zrušit bez udání důvodů (v takovém případě by byl rezervační poplatek vrácen v plné výši).

K předání štěňátka dochází obvykle kolem 2.-3. měsíce věku, až budou mít za sebou všechny náležitosti jako jsou potřebná očkování, odčervení, čipování apod.
* Pro kupující ze zahraničí je nutné dodržet všechny náležitosti plynoucí pro převoz zvířete v zemích prodeje, nového domova psa, ale i pouhého projíždění (omezení kvůli koronaviru, povinná očkování atd.)

Mezitím můžete sledovat naše stránky kvůli případným novinkám. Snažíme se nové fotky a informace přidávat co nejrychleji a nejčastěji, v tuto chvíli nás však většinu dne a noci zaměstnává péče o naše štěňátka.

Děkujeme za pochopení.
Za smečku Lipového Srdce, Sofie Lebdušková